Dřevovláknité desky

Pavatex – Dřevovláknitá izolace Pavaflex
Pavatex – Dřevovláknitá izolace Pavaflex
Univerzální pružná rohož s velice dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Vhodná jako výplňová izolace do obvodových stěn, střech a příček.
cena od 92.96 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Dřevovláknitá izolace, STEICO underfloor
Dřevovláknitá izolace, STEICO underfloor
Kročejová izolace pro vícevrstvé dřevěné a laminátové podlahy, tlumení až do 19 dB. Tlumení prostorového hluku u vícevrstvých dřevěných a laminovanýchpodlah do 15 dB.
cena od 36.78 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Pavatex – Isoroof
Pavatex – Isoroof
Deska ISOROOF pro vnější použití může být vystavena povětrnostním podmínkám až po dobu 3 měsíců. Tenkovrstvou omítku je nutné aplikovat nejpozději do 4 týdnů. Deska je dočasná hydroizolace podle evropské normy EN 14964. ISOROOF je zároveň tepelně izolační a tepelně akumulační materiál. Svojí objemovou hmotností významně přispívá k energetické bilanci a celoroční tepelné stabilitě objektu.
cena od 149.29 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Dřevovláknitá izolace, STEICO therm
Dřevovláknitá izolace, STEICO therm
Dřevovláknitá deska určena pro střešní, stěnové a podlahové konstrukce stabilní izolace z přírodního dřevního vlákna pro suché použití.
cena od 92.93 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Pavatex – Dřevovláknitá izolace Pavaflex Plus
Pavatex – Dřevovláknitá izolace Pavaflex Plus
Rohož PAVAFLEX L PLUS je pružný víceúčelový dřevovláknitý izolační materiál. Vynikající difúzní, tepelně izolační a tepelně akumulační vlastnosti je upřednostňují k využívání zejména v difúzně otevřených konstrukcích. Má široké uplatnění ve střešních a obvodových pláštích a stropech jako výplňová izolace. Zdraví neškodná rohož se snadno řeže s využitím jednoduchých řezacích nástrojů. PAVAFLEX L PLUS se nedrolí, proto se lehce, rychle a přesně vkládá do vymezeného prostoru. Malý formát umožňuje snadnou manipulaci i ve stísněných prostorách interiéru. Vždy chránit před deštěm, jen pro vnitřní použití.
cena od 102.54 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Dřevovláknitá izolace, STEICO flex
Dřevovláknitá izolace, STEICO flex
Elastická izolace do prostor mezi stěnovými, střešními a stropními konstrukcemi, izolace volných prostor vnitřních příčkových stěn a plošných instalací.
cena od 109.38 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Pavatex – Dřevovláknitá izolace Swissisolant
Pavatex – Dřevovláknitá izolace Swissisolant
Deska SWISSISOLANT je velkoformátová deska se širokým využitím i mimo stavebnictví. V podlahách se uplatňuje jako kročejová a tepelná izolace. Velký formát bez problému umožňuje klást až tři desky křížem přes sebe. Univerzální izolační vrstva může být využita do všech typů skládaných suchých podlah. Tenké desky slouží jako podložka pod plovoucí a parketové podlahy. SWISSISOLANT se uplatňuje v mnoha dalších aplikacích v interiérech obdobně jako dříve známá deska Hobra. Vždy chránit před deštěm, jen pro vnitřní použití.
cena od 46.01 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Dřevovláknitá izolace, STEICO universal
Dřevovláknitá izolace, STEICO universal
Desky STEICO UNIVERSAL jsou dřevovláknité desky pro použití na střešní a stěnové konstrukce. Desky jsou difuzně otevřené, mají vysokou pevnost v tlaku a vyšší objemovou hmotnost. Díky speciálnímu vyfrézování lze desky použít jako dočasnou ochranu před povětrnostními vlivy.
cena od 183.92 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Pavatex – Dřevovláknitá izolace Swisstherm-Combi
Pavatex – Dřevovláknitá izolace Swisstherm-Combi
Nadkrokevní izolace: SWISSTHERM-COMBI může být kombinován s deskami ISOROOF, ISOLAIR, PAVATHERM-PLUS, pro zvýšení izolačních vlastností ve střechách s viditelnými krokvemi. Pokládá se vždy jako první vrstva na krokve nebo na záklop s viditelnými krokvemi. Alternativně se kombinuje s difúzní hydroizolační membránou.
cena od 318.31 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Dřevovláknitá izolace, STEICO floor
Dřevovláknitá izolace, STEICO floor
Systém podlahové izolace pro dřevěné palubové podlahy tlumící kročejový hluk bez zvukových můstků. Tepelná a zvuková izolace pro mnoho druhů podlah.
cena od 239.10 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Pavatex – Dřevovláknitá izolace Pavaboard
Pavatex – Dřevovláknitá izolace Pavaboard
ALTERNATIVNÍ VÝROBEK PRODUKTU HOFATEX STRONGBOARD, KTERÝ SE JIŽ NEVYRÁBÍ. Deska s vysokou pevností v tlaku pro více zatížené konstr. podlah. Kročejová izolace vhodná pro přímou pokládku laminátové nebo dřevěné plovoucí podlahy.
cena od 101.41 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Dřevovláknitá izolace, STEICO protect
Dřevovláknitá izolace, STEICO protect
Ekologická dřevovláknitá deska určená pro omítkové zateplovací systémy dřevostaveb.
cena od 297.18 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Pavatex – Dřevovláknitá izolace Pavatherm Profil
Pavatex – Dřevovláknitá izolace Pavatherm Profil
ALTERNATIVNÍ VÝROBEK PRODUKTU HOFATEX THERM NK, KTERÝ SE JIŽ NEVYRÁBÍ. Deska se zvýšenou kročejovou neprůzvučností. Výhodná v kombinaci s dřevěnou lištou, která tvoří „polštář“ pro upevňování dřevěných podlahových palubek.
cena od 288.26 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

STEICO special dry
Dřevovláknitá izolace STEICO special dry
Izolační systém z dřevovláknitých desek pro rekonstrukce. Trojí funkce: vzduchotěsná zábrana, vodonosná zábrana, izolace. Optimální konstrukce a snadné zpracování. Dodatečná tepelná izolace bez nosného bednění pokládaná přímo na krokve. Vynikající letní tepelná ochrana. Vynikající izolační vlastnosti jednovrstvé pokládky. Dodatečná izolace při nedostatečné výšce krokví..
cena od 350.42 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Pavatex – Dřevovláknitá izolace Diffutherm
Pavatex – Dřevovláknitá izolace Diffutherm
Desky s perem a drážkou vhodné pro vnější opláštění stěn dřevostaveb, dodatečné zateplení budov, ale i k zateplení a obkladům ze strany interiéru.
cena od 331.45 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Dřevovláknitá izolace, STEICO special
Dřevovláknitá izolace, STEICO special
Tepelná izolace pro výstavbu a rekonstrukce střech, odolná proti atmosférickým vlivům, slouží i jako protivětrná zábrana a pojistná hydroizolace střech a provětráv ných fasád. Samonosná přírodní nadkrokevní izolace.
cena od 451.09 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Pavatex – Dřevovláknitá izolace Pavatherm Plus
Pavatex – Dřevovláknitá izolace Pavatherm Plus
ALTERNATIVNÍ VÝROBEK PRODUKTU HOFATEX KOMBI, KTERÝ SE JIŽ NEVYRÁBÍ. Desky s perem a drážkou pro nadkrokevní izolace a pro konstrukce obvodových plášťů s provětrávanou vzduchovou mezerou. Vhodné i pro interiérové aplikace.
cena od 361.50 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Pavatex – Dřevovláknitá izolace Pavatherm Combi
Pavatex – Dřevovláknitá izolace Pavatherm Combi
ALTERNATIVNÍ VÝROBEK PRODUKTU HOFATEX SYSTHERM, KTERÝ SE JIŽ NEVYRÁBÍ. Víceúčelová izolační deska na střechy a stěny. NOVĚ i v tloušťkách 140 a 160mm! Deska se symetricky umístěným profilem pero-drážka. Při kladení je možné otáčet rub a líc. Deska je hydrofobizovaná a po určitou dobu odolná vnějším povětrnostním podmínkám. Víceúčelové použití ve střechách, stěnách stropech i podlahách.
cena od 243.19 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Pavatex – Dřevovláknitá izolace Isolair
Pavatex – Dřevovláknitá izolace Isolair
ALTERNATIVNÍ VÝROBEK PRODUKTU HOFATEX UD, KTERÝ SE JIŽ NEVYRÁBÍ. Desky s perem a drážkou vhodné pro vnější opláštění stěn dřevostaveb, dodatečné zateplení budov a zateplení střech jako nadkrokevní izolace.
cena od 393.42 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT
Thanks!

SPECIÁLNÍ AKCE JEN PRO VÁS:

Objednejte výrobky PAVATEX v ceně alespoň 8.000Kč bez DPH a získejte naši VIP nabídku - DOPRAVU ZDARMA kamkoliv v rámci ČR.

Pro uplatnění dopravy zdarma napište prosím do poznámky k objednávce speciální kód "11DOPRAVA_FREE/PAVATEX".

Tato nabídka je platná pouze tyto 2 dny.

Podpora STAVTEse.cz Asistent prodeje
Jsme tu pro Vás každý den. Pomůžeme Vám s nákupem a všemi dotazy kolem. Rádi Vám také vytvoříme cenovou nabídku na pomocný materiál ke zboží, které se chystáte objednat. Zanechte nám na sebe telefonní číslo a my se Vám ozveme.