Plastové krytiny

Eureko - BNC
BNC – BŘIDLICE NĚMECKÝ ČTVEREC
Výrobek Eureko BNC – břidlice německý čtverec, je převzatý prvek z SRN, na kterém však provedl český výrobce některé konstrukční změny týkající se upevňování či dilatace výrobku. Ryze český původ potom mají veškeré doplňky (hřebenáče, nároží, krajové šablony, systém vykládaného úžlabí).
cena od 318.84 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Eureko - CPS
CPS – ČESKÁ PLASTOVÁ ŠABLONA – černá
Výrobek Eureko CPS – tato šablona vyniká jednoduchostí pokládky vycházející z montáže klasických vláknocementových krytin. Zajímavou novinkou je tzv. „vodní bariéra“ proti vzlínání vody. Pro kvalitnější montáž je pak výrobek opatřen zcela novým dilatačním prvkem. Břidlicový povrch této maloformátové krytiny dodá Vašemu domu vyjímečný vzhled.
cena od 312.66 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Eureko - DDS II
DDS – DRDLÍKŮV DŘEVĚNÝ ŠINDEL II
Výrobek EUREKO – DDS je věrnou kopií klasického štípaného šindele ze dřeva. Byl speciálně vyvinut jako střešní krytina a obklad se všestranným použitím. Proto je vhodný nejen k pokrývání střech rodinných domů, chat, chalup, ale také k obkladům stěn těchto objektů při jejich dodatečném zateplování, pokrývání a obklad různých zahradních doplňků, slunečníků, zhotovení soklových obkladů při dodatečném zateplování budov atd..
cena od 446.37 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

PAMA Uniroll
SKLOLAMINÁTOVÁ ROLE PAMA UNIROLL
Sklolaminátové prosvětlovací prvky se vyznačují stálou odolností v extrémních podmínkách. Díky vysokému obsahu skelných vláken jsou prosvětlovací prvky velice pevné a pružné zároveň. UV ochrana zaručuje dlouhodobou stálost prostupu světla. Sklolaminátové prosvětlovací prvky jsou vhodné k prosvětlení střech a stěn netemperovaných objektů.
cena od 163.35 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Podpora STAVTEse.cz Asistent prodeje
Jsme tu pro Vás každý den. Pomůžeme Vám s nákupem a všemi dotazy kolem. Rádi Vám také vytvoříme cenovou nabídku na pomocný materiál ke zboží, které se chystáte objednat. Zanechte nám na sebe telefonní číslo a my se Vám ozveme.