Plechové tašky

SATJAM GRANDE PLUS
SATJAM GRANDE PLUS
SATJAM GRANDE je moderní lehká střešní krytina s univerzálním použitím. Svým nezaměnitelným tvarem, který charakterizuje mohutný oblouk, má tato velkoformátová krytina velké množství svých příznivců. Její charakteristický tvar a celkový dojem připomínající klasickou „románskou tašku“ ji určuje jako velmi vhodnou střešní krytinu nejen na novostavby..
cena od 215.44 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT
SATJAM ROOF CLASSIC
SATJAM ROOF CLASSIC
SATJAM ROOF je moderní střešní krytina s univerzálním použitím. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny. Krytiny SATJAM ROOF jsou vyráběny v pásech a podle individuální potřeby dané stavby pak stříhány na míru až do délky 6 m..
cena od 215.44 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT
SATJAM TREND
SATJAM TREND
Pěkná střecha s dlouhou životností nemusí stát mnoho! Pro všechny zájemce o krytinu s tradičním vzhledem a vysokou kvalitou při nízké ceně jsme připravili ekonomické řešení – SATJAM Trend. Vybírat můžete z celé řady barevných provedení polyestersat 25 μm.
cena od 193.36 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Thanks!

SPECIÁLNÍ AKCE JEN PRO VÁS:

Objednejte nebo poptejte 100m2 a více hliníkových plechových tašek SATJAM a získáte od nás 16bm střešních žlabů ZDARMA.

K hliníkovým taškám nabízíme také dotované nerezové šrouby ve zvýhodněné ceně.

Pošlete objednávku/poptávku ještě dnes, další položky do nabídky Vám dokalkulujeme.

Výkresy v případě potřeby můžete přiložit v posledním kroku nezávazné objednávky.

Podpora STAVTEse.cz Asistent prodeje
Jsme tu pro Vás každý den. Pomůžeme Vám s nákupem a všemi dotazy kolem. Rádi Vám také vytvoříme cenovou nabídku na pomocný materiál ke zboží, které se chystáte objednat. Zanechte nám na sebe telefonní číslo a my se Vám ozveme.