Střešní šindele

IKO šindel Cambridge Xpress
LAMINOVANÝ ŠINDEL CAMBRIDGE XPRESS
Nejefektivnější šindele: větší rozměry šindelů (větší překryv než jakýkoliv jiný šindel) a tím pádem extrémně rychlá pokládka. Optimalizované dvojité místo pro přibíjení hřebíků nazývané Cambridge Xpress Lane pro lepší výkon šindelů (především na strmých střechách). Dvouvrstvé šindele s prostorovým vzhledem v přírodních odstínech a barvách…
cena od 223.76 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

IKO cambridge xtreme
LAMINOVANÝ ŠINDEL CAMBRIDGE XTREME
Samolepivý laminovaný střešní šindel – IKO Cambridge Xtreme. Cambridge Xtreme lze použít na střechy se sklonem pouhých 9,5 stupně či vice než 90 stupňů. Byl testován a prošel zkouškami v extrémních podmínkách. Podívejte se na krátký film; zde lze vidět, jak tento šindel odolává větru o rychlosti 47km/h a dešti o přívalu 89mm/h…
cena od 250.09 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

IKO samolepící šindel armourshield
SAMOLEPÍCÍ ŠINDEL ARMOURSHIELD
Technologicky prgresivní samolepivé šindele. Tyto střešní šindele a jejich módní struktura expozice nabízí unikátní vzhled včelí plástve. Pásy stínů přináší okouzlující vzhled každému domu. Dlouhotrvající ochrana je zabezpečena použítím těžké skelné rohože se speciální bitimenovou směsí. ArmourShield je speciálně určený pro oblasti se silnými větry a rovněž umožňuje svislou pokládku až do 90 stupňů.
cena od 223.76 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT
krytiny-banner
IKO samolepící šindel stormshield
SAMOLEPÍCÍ ŠINDEL STORMSHIELD
Šindele se speciální samolepivou plochou. Použitelné na svislé plochy resp. různé střechy klenbovitého tvaru. Odolné proti kapilárnímu vzlínání vody a sněhu. Mimořádně odolné vůči silným větrům. Hospodárnější využití při nízkých sklonech (při 15 stupních).
cena od 179.89 Kč vč. DPHSLEVA!ZOBRAZIT PRODUKT

IKO ŠINDEL ARMOURGLASS- 4 TABULOVÝ
ŠINDEL ARMOURGLASS- 4 TABULOVÝ
Armourglass je vyráběn z nejlepších surovin, nejmodernějšími výrobními postupy pod nejpřísnější kontrolou kvality. Tradiční 4-tab šindel vyráběný na těžké skelné rohoži se speciální bitumenovou směsí zabezpečující maximální životnost. Charekteristiky a technická data převyšují normu EN 544, třídu 1.
cena od 223.76 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

IKO ŠINDEL DIAMANTSHIELD
SAMOLEPÍCÍ ŠINDEL DIAMANTSHIELD
Výhodou asfaltového šindele IKO DiamantShield je jeho speciální samolepivá plocha. Šindel je použitelný na svislé plochy resp. různé střechy klenbovitého tvaru. Bilbershield je odolný proti kapilárnímu vzlínání vody, sněhu a silným větrům. Další výhodou je hospodárnější využití při nízkém sklonu střechy (při 15 stupních).
cena od 285.18 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

IKO ŠINDEL MONARCH- 4 TABULOVÝ
ŠINDEL MONARCH- 4 TABULOVÝ
Monarch patří do skupiny premium šindele, které zvýšují úroveň kreativity ve střešním designu. Monarch jsou ideálním řešením pro komplikované střechy, aníž by ztratily estetiku nebo parametry vodotěsnosti při zpracování detailů. Monarch umožňují jednoduchou a rychlou pokládku, rovněž za nízkých teplot. Homogení složení povětrnosti odolného APP bitumenu, barevnost vrchní vrstvy s keramickými minerály a těžká skelná rohož zaručují mimořádnou životnost šindele Monarch.
cena od 385.22 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

IKO ŠINDEL SUPERGLASS – 3 TABULOVÝ
ŠINDEL SUPERGLASS – 3 TABULOVÝ
Superglass-3Tab je šindel vysoké kvality, vyroben z nejlepších surovin, nejmodernějšími výrobními postupy pod nejpřísnější kontrolou kvality. Tento obdélníkový 3-tab šindel nese skelná rohož a je vyráběn za nákladově effektivní cenu. Charakteristiky a technická data převyšují oborové specifikace.
cena od 165.85 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

IKO ŠINDEL SUPERGLASS BIBER- BOBROVKA
ŠINDEL SUPERGLASS BIBER – BOBROVKA
Zpracování , elegance a prestižní vzhled zvýrazňují tento zaoblený 6-tab šindel. Superglass-Biber je šindel vysoké kvality, vyráběný na skelné rohoži za nákladově efektivní cenu. Tento unikátní tvar šindele Superglass-Biber nabízí již mnoho let dlouhotrvající krásu. Charakteristiky a technická data převyšují oborové specifikace.
cena od 178.18 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

IKO ŠINDEL VICTORIAN – BOBROVKA
ŠINDEL VICTORIAN – BOBROVKA
Zpracování a elegance jsou hlavní přednosti tohoto půvabného šindele. S dokonale kulatými tabulemi vytváří Victorian silnou individualitu. Tuto bobrovku nese těžká skelná rohož obalená speciální bitumenovou směsí, pro dosažení dlouhotrvající ochrany střechy. Tento nádherný zaoblený 6-tab šindel vytváří zřetelný, individuální vhled domu. Charakteristiky a technická data převyšují normu EN 544, třída 1.
cena od 282.05 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Podpora STAVTEse.cz Asistent prodeje
Jsme tu pro Vás každý den. Pomůžeme Vám s nákupem a všemi dotazy kolem. Rádi Vám také vytvoříme cenovou nabídku na pomocný materiál ke zboží, které se chystáte objednat. Zanechte nám na sebe telefonní číslo a my se Vám ozveme.