PIR desky

Izolační panel z PIR pěny, Puren MV-FB
Izolační panel z PIR pěny, Puren MV-FB
Deska MV-FB je určena pro stavební tepelné izolace podlah s betonovou nebo anhydritovou roznášecí deskou. Roznášecí desku mohou tvořit i velkoformátové desky např. OSB, Cetris atd. Vhodná izolace pod podlahové topení. Deska je opatřena oboustranně flísem. Po obvodu ozub nebo tupý spoj.
cena od 197.47 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

PUREN FAL
Izolační panel z PIR pěny, Puren FAL
Deska FAL je určena pro stavební tepelné izolace podlah s betonovou nebo anhydritovou roznášecí deskou. Roznášecí desku mohou tvořit velkoformátové desky např. OSB, Cetris atd. Vhodná izolace pod podlahové topení. Deska je opatřena oboustranně hliníkovou fólií tl. 50μm. Po obovdu je ozub nebo tupý spoj.
cena od 202.31 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Izolační panel z PIR pěny, Puren Spádová izolace GDS
Izolační panel z PIR pěny, Puren Spádová izolace GDS
Spádové desky jsou určeny pro spádování plochých střech, teras a balkónů. Kotvení ke stavební konstrukci – mechanickým kotvením, lepením horkým asfaltem nebo studeným asfaltovým lepidlem, polyuretanovým lepidlem. Po obovdu je tupý spoj.
cena od 320.41 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Izolační panel z PIR pěny, Puren MV
Izolační panel z PIR pěny, Puren MV
Deska MV je určena pro stavební tepelné izolace plochých střech připevněných ke konstrukci – mechanickým kotvením, lepením horkým asfaltem nebo studeným asfaltovým lepidlem, polyuretanovým lepidlem nebo zatížením. Po obvodu je ozub nebo tupý spoj.
cena od 394.94 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Izolační panel z PIR pěny, Puren FD – L
Izolační panel z PIR pěny, Puren FD – L
Deska FD-L je určena pro stavební tepelné izolace plochých střech a šikmých střech připevněných ke stavební konstrukci – mechanickým kotvením, lepením horkým asfaltem nebo studeným asfaltovým lepidlem, polyuretanovým lepidlem nebo zatížením. Deska je opatřena oboustranně hliníkem tl. 50μm. Po obvodu je ozub nebo tupý spoj.
cena od 430.76 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Izolační panel z PIR pěny, Puren PLUS
Izolační panel z PIR pěny, Puren PLUS
Deska PLUS je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví. Deska je opatřená oboustranným flísem. Na vnější straně difúzní pojistná hydroizolace se samolepícím přesahem.Velký formát po obvodu pero a drážka, malý formát ozub.
cena od 600.16 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Izolační panel, Puren PIR spodní střecha 026
Izolační panel, Puren PIR spodní střecha 026
Deska PIR spodní střecha je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné s požadavkem na zvýšenou vodotěsnost podstřeší PH 3 stup. tř. B. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví…
cena od 676.63 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Izolační panel z PIR pěny, Puren UKD
Izolační panel z PIR pěny, Puren UKD
Deska UKD je určena k celoplošné izolaci pod krokvemi sloužící k překonání tepelných mostů v oblasti krokví. Desky jsou oboustranně opatřeny hliníkovou fólií 50 μm. Dále jsou desky opatřeny dvěmi dřevěnými lištami, zabudovanými již z výroby pro přikotvení obkladu.
cena od 864.42 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Izolační panel z PIR pěny, Puren HoltaFix
Izolační panel z PIR pěny, Puren HoltaFix
Deska HoltaFix je určena pro stavební tepelné izolace větraných fasád připevněných k nosné stavební konstrukci mechanickým kotvením.Desky jsou opatřeny dvěmi dřevěnými latěmi jako integrovaná nosná konstrukce. Deska je opatřena oboustranně flísem. Po obvodu ozub.
cena od 1 080 Kč vč. DPHSLEVA! ZOBRAZIT PRODUKT

Podpora STAVTEse.cz Asistent prodeje
Jsme tu pro Vás každý den. Pomůžeme Vám s nákupem a všemi dotazy kolem. Rádi Vám také vytvoříme cenovou nabídku na pomocný materiál ke zboží, které se chystáte objednat. Zanechte nám na sebe telefonní číslo a my se Vám ozveme.