Proč bych měl nakoupit u Vás v e-shopu? Můžu přeci zajet do stavebnin.

Přemýšlíte, proč nakoupit u specialistů, když ve stavebninách seženete vše od cementu až po okap? Je to prosté. Pokud obchod nabízí tisíce různorodých produktů, nemá šanci k nim poskytnout tak kvalitní informace a poradenství jako speciálka. Jakžtakž vám sice poradí se vším, ale do hloubky s ničím. My vám sice s výběrem cementu ani obkládaček nepomůžeme, ale o střešních krytinách a izolacích se od nás dozvíte první poslední.Není náhoda, že spravujeme velké portály o střechách a izolacích.

Proč bych měl ale nakupovat zrovna v tomto eshopu?

Jsme e-shop s velkými znalostmi v tom je naše výhoda. Neodbýváme zákazníky jak na běžícím páse. Každému se osobně věnujeme, abychom vybrali to nejlepší, co bude odpovídat vašim potřebám, požadavkům i rozpočtu. Chceme, aby vám izolace i střecha dělala radost. A ne starost.Jsem velmi spokojený s Vašimi službami, všechny fáze obchodu byly provedeny s profesionálním přístupem, ochotu, pružností. Vždy platily domluvené postupy a termíny. Znovu můžu jenom podtrhnout spokojenost s poskytovanými službami. Rád opět využiju Vaše služby a budu je dále doporučovat. Přeji mnoho spokojených zákazníků, jako jsem já.

Nákup doporučuje

– Jiří Pícha (Kolín)Komunikace i dodávka bez jediného problému a podle domluvy, vstřícné jednaní – takhle si představuji profesionální přístup.

Nákup doporučuje

– Miloslav Šimek (Jince)Dobrý den, jsem velmi spokojen. Rychlá reakce na poptávku, tak i rychlá dodávka komplet střechy. I přes mé neustálé změny pan Smutný zůstal stále ” veselý ” a vše proběhlo v pořádku. Ještě jednou děkuji.

Nákup doporučuje

– Ludvík Plíva (Odolena Voda)Naprostá spokojenost. Vše mi spočítali zdarma z projektové dokumentace, dostal jsem velmi dobrou cenu. A po celou dobu se mnou komunikovala jedna osoba! Pan Ing. Smutný je profesionál a byla radost s ním spolupracovat. I doprava se jim povedla a řidič vše složil na požadovaném místě , které bylo více než problematické.

Nákup doporučuje

– Jan Nuska (Stará Lysá)Snaha vyhovět všem přání zákazníka. Velmi rychlá komunikace, krytinu jsem obdržel v perfektním stavu do 14 dní od objednání. Skvělá cena. Mohu jen doporučit.

Nákup doporučuje

– David Tolar (Blovice)Velmi spokojen. Flexibilní a rychlá komunikace s p. Trunečkou. Mohu vřele doporučit.

Nákup doporučuje

– Marek Mádr (Praha)>> Více referencí <<

Proč jsou Vaše rady pro mě cennější?

Známe jednotlivé výrobce i jejich výrobky. Máme aktuální přehled o tom, jaké na ně jsou záruky a v čem jsou jejich největší plusy i minusy. Díky tomu vám můžeme nabídnout srovnání, na jehož základě se snadno rozhodnete, co je pro vás nejlepší. Pokud si nebudete jistí, nenecháme vás na holičkách a pomůžeme vám vybrat střešní krytinu, izolace i doplňky tak, aby do sebe vše dokonale zapadlo.

A jste nezávislí? Neprodáváte jen výrobky velkých firem, které si to zaplatí?

Z praxe víme, že žádná střešní krytina ani izolace, není dokonalá. A nevyhoví vždy, všem a všude. A proto vám představíme nejen výhody, ale i nevýhody, o nichž konkurence raději mlčí, přestože právě ony jsou pro správný výběr rozhodující.


„Neexistuje stavební výrobek, který by uměl ve své oblasti všechno nejlépe a neměl žádné nevýhody. To platí i pro všechny krytiny, izolace a stavební firmy.“


Ing. Martin Smutný
(Provozovatel e-shopu stavtese.cz a největšího střechařského portálu krytiny-střechy )

A proč bych Vám měl věřit?

Jsme členové prestižního sdružení APEK, který slučuje eshopy, které chtějí podnikat zodpovědně a bezpěčně. Ve sdružení jsou největší hráčí ekomerce.


Chcete mít jistotu, že vás nikdo netahá za nos? Zjistěte si víc. Být informovaným zákazníkem se vždy vyplatí. Na webu strechy-krytiny.cz , kde radíme lidem už 12 let, najdete ke střechám spoustu článků, katalogů a návodů. Pokud nemáte tolik času, ale i tak chcete o střechách něco vědět, podívejte se na krátká videa na strecha-chytre.cz. Ke střechám neodmyslitelně patří také izolace. Užitečné informace o nich najdete na izolace-info.cz.

Zajistíte mi kvalitní produkt za tu nejnižší cenu?

Pokud si u nás objednáte víc než pár tašek, anebo spolu s izolací či krytinou přikoupíte ještě pár doplňků, vytvoříme vám cenovou nabídku s garancí, kterou jinde nedostanete, a navíc zaplatíme část dopravy za vás. Máme přes 30 odběrných míst po celé ČR. Zjistěte na mapě , kam to máte nejblíž.


Kdybych potřeboval poradit, pomůžete mi?

Rádi vám poradíme, odkud začít, když jste s výběrem střechy či izolace na začátku. Pomůžeme vám s rozhodováním mezi různými variantami i s hledáním konkrétních komponentů. Ve dne v noci nám můžete posílat dotazy na e-mail [email protected] . Každý všední den od 8 do 16 hodin nás zastihnete také na čísle +420 583 034 003 a párkrát týdně i na on-line chatu. Pokud si u nás objednáte, nabízíme vám individuální poradenství, které vám ušetří tisíce.

Telefonní číslo: +420583034003
Email: [email protected]

Kontaktiní formulář

    [honeypot honeypot-685 id:666]