Proč nakupovat právě u nás?

Proč nakupovat právě na eshopu STAVTEse.cz?
TRADIČNÍ ESHOP
OSOBNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI?
STAVTEse.cz
S námi se budete cítit jako lidé. Budeme Vás plně respektovat. Pokud si přejete pouze nakoupit střešní materiál, dodáme Vám ho. Pokud si však nejste v něčem plně jisti a potřebujete poradit, nabízíme Vám spoustu možností pomoci. Nejste pro nás tudíž jen další zákaznické číslo.
TRADIČNÍ ESHOP
ZÁŠTITA INFORMAČNÍCH PORTÁLŮ?
STAVTEse.cz
S námi chytře nakoupíte, protože Vám nabízíme náš informační portál o střechách a izolacích, kde máte k dispozici stovky článků, v nichž najdete všechny důležité informace k tomu, co potřebujete vědět nejen k nákupu střechy a izolací. Každý týden vydáme na webu min. 4 zprávy. Viz www.krytiny-strechy.cz nebo www.izolace-info.cz Denně nás na webu navštíví i přes 3 000 lidí, můžete se směle přidat.
TRADIČNÍ ESHOP
RYCHLE PRODAT ČI DOBŘE PORADIT?
STAVTEse.cz
Pokud nechcete, nemusíte ztrácet čas studováním, čtením desítek odborných článků a trpět následnými obavami, zda jste něco důležitého nakonec nepřehlédli. Můžete si od nás nechat poradit. Pokud si od nás objednáte střešní materiál, vždy ušetříte nemalé peníze za odborné konzultace od nás zcela zdarma, které Vám v důsledku mohou ušetřit desetitisíce korun a desítky hodin práce v budoucnu.
TRADIČNÍ ESHOP
ODBORNOST?
STAVTEse.cz
S námi se nemusíte bát toho, že bychom Vám prodávali něco, čemu nerozumíme. V oblasti střech se již pohybujeme přes 15 let. Provozujeme velké informační portály o střechách a izolacích, poradili a pomohli jsme již stovkám klientů a neustále se v oboru střech průběžně vzděláváme. Střechy jsou naše vášeň, proto se na ně specializujeme, a proto o nich víme víc než ostatní.
TRADIČNÍ ESHOP
LEVNĚJŠÍ DOPRAVA?
STAVTEse.cz
S námi můžete ušetřit na dopravě. Každému, kdo si objedná ke střešní krytině i jakékoli střešní příslušenství, velmi rádi zlevníme dopravu. Spolupracujeme s desítkami stavebnin po celé ČR. Nemusíte mít obavy z toho, že by odběrné místo bylo daleko od Vašeho domova a Vám se tudíž kvůli tomu prodražila doprava.
TRADIČNÍ ESHOP
NIŽŠÍ CENA?
STAVTEse.cz
S námi rozhodně ušetříte. Poskytujeme výrazné slevy, o kterých stojí za to přemýšlet. Pokud si objednáte trochu větší množství střešní krytiny (cca na 1 dům – přes 100 m2), nebo si přiobjednáte ke krytině jakékoli střešní příslušenství, snížíme Vám cenu a ušetříte. A především, při objednání střešního materiálu, vždy ušetříte nemalé peníze za odborné konzultace od nás zcela zdarma, které Vám v důsledku mohou ušetřit desetitisíce korun a desítky hodin práce v budoucnu.


Podpora STAVTEse.cz Asistent prodeje
Jsme tu pro Vás každý den. Pomůžeme Vám s nákupem a všemi dotazy kolem. Rádi Vám také vytvoříme cenovou nabídku na pomocný materiál ke zboží, které se chystáte objednat. Zanechte nám na sebe telefonní číslo a my se Vám ozveme.